PANADOL EXTRA RAPIDE 500MG/65MG TBL EFF 12 I

EAN: 5054563060709

Kód SÚKL: 0207518

Léčivý přípravek

Léčivý přípravek Panadol Extra Rapide obsahuje účinnou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku. Panadol Extra Rapide obsahuje navíc kofein, který zvy Celý popis produktu

81 Kč

74 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Léčivý přípravek Panadol Extra Rapide obsahuje účinnou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku. Panadol Extra Rapide obsahuje navíc kofein, který zvyšuje účinek paracetamolu a současně zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. Panadol Extra Rapide má rychlý nástup účinku a nedráždí žaludek. Je určený pro dospělé a děti od 12 let.

Jak ho brát?

Užívejte 1–2 tablety dle potřeby až 4× denně s časovým odstupem nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná u osob vážících 34–60 kg, dvě tablety u osob vážících více než 60 kg. Maximálně je možné užít 8 tablet za den. Dětem od 12 do 15 let podávejte 1 tabletu dle potřeby až 3× denně v časovém odstupu nejméně 4–6 hodin. Dětem nepodávejte více než 3 tablety během 24 hodin. Tablety nechte rozpustit ve sklenici vody a vypijte.

Při užívání přípravku Panadol Extra Rapide nesmíte konzumovat alkohol a měli byste omezit pití nápojů s kofeinem (káva, čaj, kola). Přípravek neužívejte, pokud trpíte onemocněním jater. V případě, že máte anémii, trpíte onemocněním ledvin nebo užíváte jiné léky, poraďte se o užívání s lékařem. Přípravek nesmí užívat těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Paracetamolum 500 mg a coffeinum anhydricum 65 mg v 1 tabletě. Dále pomocné látky předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 25, kalium-sorbát, mastek, kyselinu stearovou 95%, sodnou sůl kroskarmelózy, hydroxypropylmethylcelulóza, triacetin.

Obdobné produkty

Akce
-21%
GS Vitamín C 1000 se šípky tbl.50+10

GS Vitamín C 1000 se šípky tbl.50+10

Potravinový doplněk
126 Kč
99 Kč

skladem

GS Vitamin C 1000 se šípky je doplněk stravy s vitaminem C a šípky pro podporu obranyschopnosti organizmu a snížení míry únavy a vyčerpání. Vhodný pro dospělé a mladistvé od 12 let. Nyní ve zvýhodněném balení 50+10 tablet zdarma.

Bioaktivní Zinek tbl.60

Bioaktivní Zinek tbl.60

Potravinový doplněk
220 Kč

skladem

Bioaktivní Zinek je doplněk stravy obsahující 15 mg organicky vázaného zinku v jedné tabletě. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a podílí se na procesu dělení buněk. Vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let.

B17 Preventum 100mg tob.75

B17 Preventum 100mg tob.75

Potravinový doplněk
337 Kč

skladem

Unikátní složení podporuje správnou funkci imunitního systému a prevenci civilizačních chorob...

Akce
-9%
Carnosine komplex 900mg tbl.60

Carnosine komplex 900mg tbl.60

Potravinový doplněk
930 Kč
839 Kč

skladem

Komplexní ochrana a regenerace buněk

Hlíva ústřičná cps.50+10

Hlíva ústřičná cps.50+10

Potravinový doplněk
235 Kč

skladem

Hlíva ústřičná - Pleurotus ostreatus -100% přírodní houbový přípravek v kapslích bez příměsí. Hlíva ústřičná je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelený organizmus přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné. Hlíva si bere živiny ze stromů. Je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny. Jde o nestravitelnou složku potravy. Složení 1 želatinová kapsle obsahuje 250 mg 100 % čistého prášku sušené HLÍVY ÚSTŘIČNÉ bez příměsí. Jedna kapsle obsahuje 118,2 mg β-glukanu +- 3,75 mg. Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně po dobu 1-3 měsíců před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Upozornění: doplněk stravy není vhodné pro děti do 3 let ukládejte mimo dosah dětí nepřekračujte denní doporučenou dávku není náhradou pestré stravy uchovávejte v suchu do 25 °C kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru Balení: 60 kapslí

Candi Stop cps.60

Candi Stop cps.60

Potravinový doplněk
240 Kč

skladem

Probiotický doplněk stravy. Jedná se o směs 7 probiotických kultur, extraktu grepfruitu, česneku a prebiotické vlákniny - inulínu.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz