Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

EAN: 8594058231209

Kód SÚKL: 0124137

Novinka
-37%

Léčivý přípravek

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrt Celý popis produktu

-37%

62 Kč (ušetříte 23 Kč)

39 Kč

35 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.

Dále se Ibuprofen 400 mg Galmed užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.

Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. Pro děti ve věku 6–12 let je vhodný přípravek s obsahem 200 mg ibuprofenu, dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi.
 

Obdobné produkty

Vicks SymptoMed clas.citr.500mg/12.2mg por.plv.14

Vicks SymptoMed clas.citr.500mg/12.2mg por.plv.14

Léčivý přípravek
147 Kč

skladem

Léčivý přípravek Vicks SymptoMed classic s citrónovou příchutí ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení – tlumí bolest, snižuje horečku a uvolňuje ucpaný nos. Je určený pro dospělé a dospívající od 16 let.

Paragrippe tbl.60

Paragrippe tbl.60

Léčivý přípravek
126 Kč

skladem

Homeopatický přípravek

Akce
-10%
Olynth Plus 0.5mg/ml+50mg/ml nas.spr.sol. 1x10ml

Olynth Plus 0.5mg/ml+50mg/ml nas.spr.sol. 1x10ml

Léčivý přípravek
133 Kč
119 Kč

skladem

Přípravek OLYNTH PLUS nosní sprej obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol. Xylometazolin-hydrochlorid vyvolává rychlé stažení cév na nosní sliznici a snižuje otok nosní sliznice. Dexpanthenol je derivátem vitamínu, kyseliny panthotenové, který podporuje hojení a chrání nosní sliznici.

SANORIN EMULZE 1MG/ML NAS GTT EML 1X10ML

SANORIN EMULZE 1MG/ML NAS GTT EML 1X10ML

Léčivý přípravek
89 Kč

skladem

Sanorin emulze je určen k uvolnění ucpaného nosu při akutní rýmě, na doporučení lékaře k pomocné léčbě při zánětu vedlejších nosních dutin a ušních infekcí. Dále lék může podat lékař k opadnutí otoku nosní sliznice před odborným vyšetřením nosu. Přípravek Sanorin emulze mohou používat dospívající starší 15 let a dospělí

Coryzalia drg.40

Coryzalia drg.40

Léčivý přípravek
118 Kč

skladem

Homeopatický přípravek

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss nachl. rýma 180g+vit.C

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss nachl. rýma 180g+vit.C

148 Kč

skladem

HerbalMed Hot drink je jediný nápoj svého druhu na českém trhu, který účinně pomáhá při nachlazení a rýmě. Zároveň napomáhá snižovat chrapot a škrábání v krku. Je to přírodní, silný, rozpustný nápoj, který obsahuje 20 bylinných extraktů. Je vyroben podle švýcarské receptury a obohacen o vitamín C. Tento doplněk stravy je díky svému přírodnímu složení tak šetrný, že jej mohou užívat i těhotné a kojící ženy.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz