rozpustná forma

Léčiva -šumivé tablety (efervety), prášky  obsahující kyseliny a uhličitany nebo hydrogenuhličitany, které za přítomnosti vody prudce reagují za vzniku oxidu uhličitého. Jsou určeny k rozpuštění nebo dispergaci ve vodě před podáním. Doporučujeme Aspirin C.

Filtrovat produkty

STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

280 Kč

skladem

Streptokill jsou přírodní ústní kapsy, které lze užívat při jakýchkoli akutních i nepatřičných pocitech v krku.

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss kašel průduš180g+vit.C

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss kašel průduš180g+vit.C

148 Kč

skladem

Tento přírodní, silný rozpustný nápoj obsahuje 20 bylinných extraktů, mj. jitrocel, tymián, plicník lékařský a heřmánek, které účinně pomáhají při kašli a zahlenění. Zklidňují kašel a chrapot, ulevují od škrábání v krku a hltanu a usnadňují vykašlávání. Nápoj je vyrobený podle švýcarské receptury a je obohacen o vitamín C. Díky přírodnímu složení nezatěžuje ledviny, játra, srdce ani jiné orgány.

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss nachl. rýma 180g+vit.C

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss nachl. rýma 180g+vit.C

148 Kč

skladem

HerbalMed Hot drink je jediný nápoj svého druhu na českém trhu, který účinně pomáhá při nachlazení a rýmě. Zároveň napomáhá snižovat chrapot a škrábání v krku. Je to přírodní, silný, rozpustný nápoj, který obsahuje 20 bylinných extraktů. Je vyroben podle švýcarské receptury a obohacen o vitamín C. Tento doplněk stravy je díky svému přírodnímu složení tak šetrný, že jej mohou užívat i těhotné a kojící ženy.

Vicks SymptoMed clas.citr.500mg/12.2mg por.plv.14

Vicks SymptoMed clas.citr.500mg/12.2mg por.plv.14

Léčivý přípravek
147 Kč

skladem

Léčivý přípravek Vicks SymptoMed classic s citrónovou příchutí ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení – tlumí bolest, snižuje horečku a uvolňuje ucpaný nos. Je určený pro dospělé a dospívající od 16 let.

Akce
Drill Bez Cukru Pastilky orm.pas.24

Drill Bez Cukru Pastilky orm.pas.24

Potravinový doplněk
118 Kč

skladem

Přípravek s antiseptickým účinkem.

Akce
Vicks Symptomed forte citron por plv sol 10

Vicks Symptomed forte citron por plv sol 10

Léčivý přípravek
139 Kč

skladem

Vicks Symptomed forte citron por.plv.sol.10 Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos. Dávkování a způsob užití Dospělí užívají 1 sáček po 4-6 hodinách podle potřeby. Mladiství nad 15 let užívají 1 sáček každých 6 hodin podle potřeby. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Vysypte obsah jednoho sáčku do hrnku a přelijte horkou, nikoliv však vařící vodou (přibližně 250 ml). Nechte ochladit na teplotu vhodnou pro pití nápoje. Složení Léčivé látky jsou paracetamol (paracetamolum) a fenylefrin-hydrochlorid (phenylephrini hydrochloridum). 1 sáček obsahuje 1000 mg paracetamolu a 12,2 mg fenylefrin-hydrochloridu (odpovídá 10 mg fenylefrinu). Pomocné látky jsou sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina citronová, kyselina askorbová, draselná sůl acesulfamu (E950), aspartam (E951), chinolinová žluť, citrónové aroma. Kontraindikace Přípravek není určen pro děti a mladistvé do 15 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Anticol černý rybíz 50g bonbóny

Anticol černý rybíz 50g bonbóny

Potravinový doplněk
19 Kč

skladem

Anticol s dvojím účinkem při nachlazení Okamžitě ucítíte, že Vám uvolní nos a zklidní krk.

Akce
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 500MG/10MG POR GRA SOL SCC 12

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 500MG/10MG POR GRA SOL SCC 12

Léčivý přípravek
124 Kč

skladem

K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, kloubů a svalů.

Akce
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ CITRÓN 650MG/10MG POR GRA SUS 12

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ CITRÓN 650MG/10MG POR GRA SUS 12

Léčivý přípravek
124 Kč

skladem

Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od horečky, ucpaného nosu, bolesti hlavy a bolesti v krku.

Akce
Paralen Grip Horký Nápoj Neo 500mg/10mg scc.12

Paralen Grip Horký Nápoj Neo 500mg/10mg scc.12

Léčivý přípravek
148 Kč

skladem

Působí proti příznakům chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos.

Akce
-18%
THERAFLU FORTE HORKÝ NÁPOJ 1000MG/200MG/12,2MG POR PLV SOL SCC 10

THERAFLU FORTE HORKÝ NÁPOJ 1000MG/200MG/12,2MG POR PLV SOL SCC 10

Léčivý přípravek
177 Kč
145 Kč

skladem

Theraflu Forte horký nápoj se používá krátkodobě k úlevě od příznaků nachlazení a chřipky. Tyto příznaky zahrnují mírné nebo středně silné bolesti, horečku, překrvení nosní sliznice (ucpaný nos) a vlhký, produktivní kašel.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz