Ibumax 400mg por.tbl.flm.30x400mg

EAN: 6410530083437

Kód SÚKL: 0057607

-15%

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Každá tableta přípravku Ibumax obsahuje 400 mg účinné látky ibuprofen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků. Působí proti bolesti, tlumí zánět a horečku. Přípravek Ibumax je vhodný při léčbě mírn Celý popis produktu

-15%

54 Kč (ušetříte 8 Kč)

46 Kč

42 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Každá tableta přípravku Ibumax obsahuje 400 mg účinné látky ibuprofen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků. Působí proti bolesti, tlumí zánět a horečku. Přípravek Ibumax je vhodný při léčbě mírné až střední bolesti, například při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

Jak ho brát?

Užívejte 1 tabletu při obtížích, maximálně 3× denně. Mezi jednotlivými dávkami dodržujte interval 4–6 hodin. Dětem ve věku 6–12 let podávejte ½ tablety dle potřeby v odstupu 6–8 hodin mezi jednotlivými dávkami, maximálně 3× denně.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Ibumax se nesmí užívat v posledních třech měsících těhotenství. Během prvních šesti měsíců těhotenství a při kojení přípravek užívejte jen na výslovné doporučení lékaře. Během léčby přípravkem Ibumax nepijte alkoholické nápoje a nekuřte. Pokud trpíte jinými onemocněními, například máte-li vředy nebo cévní onemocnění, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Co obsahuje?

Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Dále pomocné látky předbobtnalý kukuřičný škrob, hypromelózu, magnesium-stearát, mikrokrystalickou celulózu, natrium-lauryl-sulfát, kyselinu stearovou 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahovou soustava Opadry OY-S-28703 bílou (polydextróza, hypromelóza, oxid titaničitý (E171), makrogol 4000).Každá tableta přípravku Ibumax obsahuje 400 mg účinné látky ibuprofen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků. Působí proti bolesti, tlumí zánět a horečku. Přípravek Ibumax je vhodný při léčbě mírné až střední bolesti, například při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

Jak ho brát?

Užívejte 1 tabletu při obtížích, maximálně 3× denně. Mezi jednotlivými dávkami dodržujte interval 4–6 hodin. Dětem ve věku 6–12 let podávejte ½ tablety dle potřeby v odstupu 6–8 hodin mezi jednotlivými dávkami, maximálně 3× denně.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Ibumax se nesmí užívat v posledních třech měsících těhotenství. Během prvních šesti měsíců těhotenství a při kojení přípravek užívejte jen na výslovné doporučení lékaře. Během léčby přípravkem Ibumax nepijte alkoholické nápoje a nekuřte. Pokud trpíte jinými onemocněními, například máte-li vředy nebo cévní onemocnění, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Co obsahuje?

Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Dále pomocné látky předbobtnalý kukuřičný škrob, hypromelózu, magnesium-stearát, mikrokrystalickou celulózu, natrium-lauryl-sulfát, kyselinu stearovou 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahovou soustava Opadry OY-S-28703 bílou (polydextróza, hypromelóza, oxid titaničitý (E171), makrogol 4000).

Obdobné produkty

Priessnitz Kloubní mazání Classic 300ml

Priessnitz Kloubní mazání Classic 300ml

Kosmetika
228 Kč

skladem

Kloubní mazání Classic se vyznačuje významným obsahem účinných látek a svému uživateli přináší péči o klouby a pohybový aparát

Konopné mazání 10% 250ml

Konopné mazání 10% 250ml

Kosmetika
209 Kč

skladem

Krém s 10% konopného oleje. S prokrvujícím a relaxačním účinkem.

Kostivalová mast 50ml Dr.Popov

Kostivalová mast 50ml Dr.Popov

Kosmetika
85 Kč

skladem

Mast pro sportovce a těžce pracující.

Akce
Novinka
ORTHO HELP complete 90 potahovaných tablet

ORTHO HELP complete 90 potahovaných tablet

Doplněk stravy
284 Kč

skladem

Přípravek obsahuje komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, kolagenu typu II, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a dále extrakt zázvoru.

Akce
-8%
GS Condro Diamant tbl.120

GS Condro Diamant tbl.120

Doplněk stravy
602 Kč
549 Kč

skladem

REVMABLOK AKUT 125 ml

REVMABLOK AKUT 125 ml

206 Kč

skladem

RevmaBlok Akut je zdravotnický prostředek určený k masáži revmatických a ztuhlých kloubů. Omezuje bolestivost, brnění a trnutí kloubů, zklidňuje zánět a zlepšuje hybnost kloubů. Je speciálně vyvinutý i pro aplikaci na malé klouby ruky a nohy, na klouby zápěstí a kotníků.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz