VOLTAREN FORTE 20MG/G GEL 180G IIB

EAN: 5054563907479

Kód SÚKL: 0246015

-11%

Léčivý přípravek

Voltaren Forte obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Je určen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka působí na hluboko uložen Celý popis produktu

-11%

481 Kč (ušetříte 53 Kč)

428 Kč

389 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis

Voltaren Forte obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Je určen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Voltaren Forte se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby.

Dospívající od 14 let:
krátkodobá lokální léčba akutních poranění, jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu);
Dospělí (od 18 let):
poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí a nebo pohmoždění;
bolest zad;
Balení obsahuje 150 g.
Dávkování a způsob užití
Nanášejte Voltaren Forte 2-krát denně (ráno a večer) na bolestivou oblast, což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin.
Složení
Léčivou látkou přípravku Voltaren Forte je diclofenacum diethylaminum. Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.

Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.
Kontraindikace
Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Nepoužívejte přípravek jestliže jste alergický(á) (přecitlivělý(á)) na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu, jako je ibuprofen či kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve), nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Nevhodné pro děti a mladistvé do 14 let a pro těhotné ženy v posledních třech měsících těhotenství.

Obdobné produkty

Acylcoffin tbl.10

Acylcoffin tbl.10

Léčivý přípravek
57 Kč

skladem

Acylcoffin je vícesložkový přípravek tlumící bolest a snižující horečku, ve kterém účinek zesiluje kofein. Předpokládá se, že kofein mírní bolesti hlavy hlavně tam, kde se při jejich vzniku uplatňují cévní mechanismy.

Akce
PARALEN 500 500MG TBL NOB 24

PARALEN 500 500MG TBL NOB 24

Léčivý přípravek
39 Kč

skladem

Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti

Akce
PANADOL NOVUM 500MG TBL FLM 24 III

PANADOL NOVUM 500MG TBL FLM 24 III

Léčivý přípravek
35 Kč

skladem

Léčivý přípravek Panadol Novum se užívá ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku.

Akce
BRUFEN 400MG TBL FLM 30 II

BRUFEN 400MG TBL FLM 30 II

Léčivý přípravek
57 Kč

skladem

Léčivý přípravek Brufen tlumí bolest hlavy, včetně akutní bolesti hlavy při migréně, bolest zubů, bolest zad, pooperační bolest, menstruační bolest, snižuje horečku a bolest svalů a kloubů při chřipkových onemocněních. Používá se také k mírnění bolesti a zánětu při onemocnění kloubů a poranění měkkých tkání (podvrtnutí, zhmoždění, natažení svalů). Vhodný pro dospělé a děti od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg.

Akce
Novinka
-23%
Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek
51 Kč
39 Kč

skladem

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.

Akce
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24

Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24

Léčivý přípravek
93 Kč

skladem

Ibalgin Plus je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti, jako je bolest zubů nebo bolest hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz