Camilia perorální roztok por.sol.mdc.10x1ml

EAN: 3352712007486

Kód SÚKL: 0213069

-30%

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Léčivý přípravek Nurofen Rapid obsahuje účinnou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Přípravek tlumí mírnou až středně silnou bolest, jako je bolest hlavy včetně migrény, bo Celý popis produktu

-30%

192 Kč (ušetříte 57 Kč)

135 Kč

123 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Léčivý přípravek Nurofen Rapid obsahuje účinnou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Přípravek tlumí mírnou až středně silnou bolest, jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, zad, svalů a kloubů, ulevuje při bolestivé menstruaci, při pooperačních bolestech, zhmožděninách a rovněž snižuje horečku a tiší bolest při chřipce a nachlazení. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Dospělí a dospívající starší 12 let s tělesnou hmotností ≥ 40 kg užívají 1 tobolku při obtížích, maximálně 3 tobolky během 24 hodin. Mezi jednotlivými dávkami dodržujte časový odstup 4–6 hodin. Tobolku spolkněte celou, nerozkousanou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud během léčby pocítíte zažívací obtíže, užívejte lék během jídla.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku. Těhotné ženy v 1. a 2. trimestru mohou přípravek užívat pouze v nutných případech, ve 3. trimestru se přípravek nesmí užívat. Kojící ženy mohou přípravek užívat jen na výslovné doporučení lékaře.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pro děti mladší 12 let jsou určeny jiné lékové formy a síly přípravku Nurofen (sirup, čípky, žvýkací tobolky). Během léčby přípravkem Nurofen Rapid nepijte alkoholické nápoje a nekuřte. Pokud trpíte jinými onemocněními, například máte-li vředy nebo cévní onemocnění, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Co obsahuje?

Jedna tobolka obsahuje Ibuprofenum 400 mg. Dále pomocné látky makrogol 600, hydroxid draselný, čištěnou vodu, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylalkohol, lecithin, želatinu, dehydratovaný sorbitol (E420), Ponceau 4R (E124), bílý inkoust Opacode NS-78-18011 (obsahuje také: oxid titaničitý (E171), propylenglykol, hypromelosa 2910/3).

Obdobné produkty

TEREZIA Calcium+vitamin D3 a K2 cps.30

TEREZIA Calcium+vitamin D3 a K2 cps.30

Doplněk stravy
93 Kč

skladem

TEREZIA Calcium vitamin D3 a K2 je doplněk stravy, přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Je vhodný pro dospívající, u kterých dochází k intenzivní tvorbě a růstu kostí a zubů, pro ženy a seniory v důsledku vyšších nároků na zásobení vápníkem.

Colafit 120 kostiček

Colafit 120 kostiček

Doplněk stravy
765 Kč

skladem

Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání, ale z potravy si ji tělo získává velmi obtížně. Colafit obsahuje krystalický kolagen 99,9 čistoty.

Alpa francovkový krém 40g

Alpa francovkový krém 40g

Kosmetika
26 Kč

skladem

Bylinný gel ALPA je vhodný pro masáže kloubů, svalů a páteře.

COLAFIT EXTRA STRONG 30 kostiček

COLAFIT EXTRA STRONG 30 kostiček

Doplněk stravy
512 Kč

skladem

Colafit Extra Strong je doplněk stravy obsahující nejvyšší denní dávku (20 mg) čistého krystalického kolagenu typu I o čistotě 99,9 % ze všech variant Colafitu, navíc je obohacen o vitamin D pro správnou funkci kostí a svalů. Měkké kostičky se snadno a pohodlně užívají. Vhodný pro sportovce, osoby nadměrně zatěžující pohybový aparát a s pohybovými problémy.

Traumaplant ung.1x100g

Traumaplant ung.1x100g

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
209 Kč

skladem

Přípravek je určen na sportovní a úrazová poranění, pohmožděniny a vymknutí, bolesti svalů a kloubů, špatně se hojící i otevřené rány.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz