Imunoglukan P4H SynBIO 30 kapslí

EAN: 8588002084201

Kód SÚKL:

Doplněk stravy

Neexistující APA kód Celý popis produktu

384 Kč

334 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Obdobné produkty

Akce
Novinka
-64%
Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
138 Kč
49 Kč

skladem

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.

Akce
-18%
BRUFEN 400 400MG TBL FLM 100

BRUFEN 400 400MG TBL FLM 100

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
165 Kč
135 Kč

skladem

Léčivý přípravek Brufen 400 snižuje horečku, léčí zánět a ulevuje od bolesti. Je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let.

Theraflu 500/100/6.1mg cps.dur.16

Theraflu 500/100/6.1mg cps.dur.16

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
138 Kč

skladem

Léčivý přípravek Theraflu ulevuje od nepříjemných příznaků chřipky, silného nachlazení, zimnice a jiných horečnatých onemocnění. Odstraňuje bolest hlavy, svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku. Vhodný pro dospělé a dospívající od 16 let.

Akce
-1%
Valetol por.tbl.nob.24

Valetol por.tbl.nob.24

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
101 Kč
99 Kč

skladem

Léčivý přípravek Valetol tlumí horečku a bolest různého původu, například při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech pohybového ústrojí, po operacích, při bolesti doprovázející nachlazení a chřipku, při bolestivé menstruaci. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 15 let.

Akce
-32%
Homeogene 9 tbl.60

Homeogene 9 tbl.60

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
161 Kč
109 Kč

skladem

Homeopatický přípravek

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz