ALPECIN Tuning Shampoo 200ml

EAN: 4008666210364

Kód SÚKL:

Kosmetika

210 Kč

174 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Obdobné produkty

Akce
-10%
Diclofenac AL 25 tbl.obd.20x25mg

Diclofenac AL 25 tbl.obd.20x25mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
66 Kč
59 Kč

skladem

Symptomatická léčba bolesti a zánětu.

Akce
Novinka
-64%
Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
138 Kč
49 Kč

skladem

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.

Akce
-11%
Ibumax 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Ibumax 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
146 Kč
129 Kč

skladem

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky).

Akce
-16%
Ibumax 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Ibumax 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
55 Kč
46 Kč

skladem

Léčivý přípravek Ibumax zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště při postižení svalů a kloubů, rovněž tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Přípravek Ibumax mohou užívat dospělí a děti od 6 let.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz