Recugel oční gel 10g

EAN: 4030571002482

Kód SÚKL: 0000004

-20%

Neexistující APA kód Celý popis produktu

-20%

139 Kč (ušetříte 28 Kč)

111 Kč

97 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Obdobné produkty

Akce
Novinka
-64%
Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Ibuprofen 400mg Galmed por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
138 Kč
49 Kč

skladem

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.

Akce
BRUFEN 400MG TBL FLM 30 II

BRUFEN 400MG TBL FLM 30 II

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
66 Kč

skladem

Léčivý přípravek Brufen tlumí bolest hlavy, včetně akutní bolesti hlavy při migréně, bolest zubů, bolest zad, pooperační bolest, menstruační bolest, snižuje horečku a bolest svalů a kloubů při chřipkových onemocněních. Používá se také k mírnění bolesti a zánětu při onemocnění kloubů a poranění měkkých tkání (podvrtnutí, zhmoždění, natažení svalů). Vhodný pro dospělé a děti od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg.

Akce
-16%
Ibumax 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Ibumax 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
55 Kč
46 Kč

skladem

Léčivý přípravek Ibumax zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště při postižení svalů a kloubů, rovněž tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Přípravek Ibumax mohou užívat dospělí a děti od 6 let.

Traumeel tbl.50

Traumeel tbl.50

163 Kč

skladem

VERAL 25 MG POR TBL ENT 30X25MG

VERAL 25 MG POR TBL ENT 30X25MG

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
59 Kč

skladem

Veral odstraňuje zánětlivé příznaky, jako je bolest, otok (edém) a také snižuje horečku.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz