VIBROCIL 2,5MG/ML+0,25MG/ML NAS GTT SOL

EAN: 5054563915122

Kód SÚKL: 0218102

Léčivý přípravek

Přípravek Vibrocil obsahuje dvě léčivé látky, nosní dekongestant (phenylephrinum) a antihistaminikum (dimetindeni maleas). Vibrocil poskytuje rychlou úlevu od překrvení nosní sliznice a tekoucí rýmy způsobené celou řadou infekčn Celý popis produktu

140 Kč

127 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Přípravek Vibrocil obsahuje dvě léčivé látky, nosní dekongestant (phenylephrinum) a antihistaminikum (dimetindeni maleas).
Vibrocil poskytuje rychlou úlevu od překrvení nosní sliznice a tekoucí rýmy způsobené celou řadou infekčních nebo alergických onemocnění horních cest dýchacích. Vibrocil tlumí nadměrnou nosní sekreci a čistí nos a neovlivňuje aktivitu nosních řasinek.
Vibrocil se používá k úlevě od ucpaného nosu v případě nachlazení, akutní a chronické rýmy, senné rýmy nebo jiné alergické rýmy (alergie na prach, zvířecí srst atd.), vazomotorické rýmy a zánětu vedlejších nosních dutin (sinusitidě).
Vibrocil může být také používán jako doplňková léčba v případě zánětu středního ucha.
Vibrocil nosní kapky jsou určeny pro dospělé a děti od 1 roku.

Velikost balení je 15 ml.

Dávkování a způsob užití

Děti ve věku 1-6 let (pod dohledem dospělé osoby): 1-2 kapky do každé nosní dírky 3-4 krát denně.
Děti ve věku 6-12 let (pod dohledem dospělé osoby): 3-4 kapky do každé nosní dírky 3-4 krát denně.
Dospělí a dospívající od 12 let: 3-4 kapky do každé nosní dírky 3-4 krát denně.

Vibrocil nepoužívejte déle než 7 po sobě jdoucích dnů. Pokud u Vás do 7 dnů (u dětí do 3 dnů) příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem. Dlouhodobé nebo nadměrné používání může způsobit opětovné ucpání nosu nebo jeho zhoršení.
Nepřekračujte doporučenou dávku, zejména u dětí a starších osob.

Složení

Léčivými látkami jsou phenylephrinum a dimetindeni maleas.
Dalšími pomocnými látkami jsou Benzalkonium-chlorid, hydrogenfosforečnan sodný, monohydrát kyseliny citronové, sorbitol, levandulová silice a čištěná voda.

Kontraindikace

Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Obdobné produkty

Akce
-7%
BRUFEN RAPID 400MG TBL FLM 24 I

BRUFEN RAPID 400MG TBL FLM 24 I

Léčivý přípravek
107 Kč
99 Kč

skladem

Brufen rapid se používá při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, menstruačních bolestí a nachlazení.

Akce
-10%
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Léčivý přípravek
144 Kč
129 Kč

skladem

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Užívá se při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

Akce
Diclofenac AL 25 tbl.obd.20x25mg

Diclofenac AL 25 tbl.obd.20x25mg

Léčivý přípravek
58 Kč

skladem

Symptomatická léčba bolesti a zánětu.

Valetol por.tbl.nob.12

Valetol por.tbl.nob.12

Léčivý přípravek
55 Kč

skladem

Valetol se používá při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech pohybového ústrojí, zánětech, po operacích, při bolesti doprovázející nachlazení a chřipku, při bolestivé menstruaci. Zmírňuje únavu a zvyšuje duševní aktivitu.

Akce
COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG TBL NOB 24

COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG TBL NOB 24

Léčivý přípravek
127 Kč

skladem

Léčivý přípravek Coldrex ulevuje od nepříjemných příznaků chřipky, silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění. Odstraňuje bolest hlavy, svalů a kloubů, bolest v krku, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku. Vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let.

Akce
-4%
Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24

Ibalgin Plus 400mg/100mg tbl.flm.24

Léčivý přípravek
104 Kč
99 Kč

skladem

Ibalgin Plus je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní středně silné bolesti, jako je bolest zubů nebo bolest hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz