Loratadin-Ratiopharm 10mg por.tbl.nob.30x10mg

EAN: 4030096103206

Kód SÚKL: 0097393

Léčivý přípravek

Loratadin, léčivá látka Loratadinu-ratiopharm 10 mg, je látka zabraňující působení histaminu a tím rozvoji alergických reakcí. Loratadin-ratiopharm 10 mg se užívá při léčbě alergické rýmy, tlumí její příznaky, jako je kýc Celý popis produktu

128 Kč

116 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Loratadin, léčivá látka Loratadinu-ratiopharm 10 mg, je látka zabraňující působení histaminu a tím rozvoji alergických reakcí. Loratadin-ratiopharm 10 mg se užívá při léčbě alergické rýmy, tlumí její příznaky, jako je kýchání, výtok z nosu, svědění v nose, svědění a pálení očí. Dále se užívá při léčbě příznaků chronické kopřivky, jako je svědění, zarudnutí a vyrážka na kůži.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka

Složení

Loratadin-ratiopharm 10 mg obsahuje: léčivou látkou je loratadinum 10 mg v jedné tabletě, pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kukuřičný škrob, magnesium-stearát.

Kontraindikace

Loratadin-ratiopharm 10 mg ovlivňuje výsledky kožních testů, a proto je třeba 2 dny před jejich provedením užívání přípravku přerušit. Loratadin-ratiopharm 10 mg by během kojení neměl být užíván. Před užitím Loratadinu-ratiopharm 10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Obdobné produkty

Akce
PANADOL NOVUM 500MG TBL FLM 24 III

PANADOL NOVUM 500MG TBL FLM 24 III

Léčivý přípravek
35 Kč

skladem

Léčivý přípravek Panadol Novum se užívá ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku.

Akce
-12%
Ibalgin Rapidcaps 200mg cps.mol.24

Ibalgin Rapidcaps 200mg cps.mol.24

Léčivý přípravek
70 Kč
61 Kč

skladem

Léčivý přípravek Ibalgin Rapidcaps 200 se používá k úlevě od bolesti hlavy (včetně migrény), zubů, zad, menstruační bolesti, bolesti svalů, neuralgie (bolest nervů) a ke zmírnění horečky provázející chřipku a záněty horních cest dýchacích. Vhodný pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku s tělesnou hmotností větší než 20 kg.

Akce
-11%
Anginal tablety se šalvějí+lékořicí tbl.16

Anginal tablety se šalvějí+lékořicí tbl.16

Potravinový doplněk
70 Kč
62 Kč

14 dnů

Anginal® tablety se šalvějí a lékořicí se používají při zánětech v ústech a hrtanu, při nachlazení, podporují uvolňování hlenu, přinášejí účinnou pomoc při bolestech v krku.

Akce
BRUFEN 400 400MG TBL FLM 100

BRUFEN 400 400MG TBL FLM 100

Léčivý přípravek
131 Kč

skladem

Léčivý přípravek Brufen 400 snižuje horečku, léčí zánět a ulevuje od bolesti. Je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let.

Akce
Ibalgin Rapidcaps 400mg cps.mol.30x400mg

Ibalgin Rapidcaps 400mg cps.mol.30x400mg

Léčivý přípravek
93 Kč

skladem

Léčivý přípravek Ibalgin Rapidcaps 400mg se používá k úlevě od bolesti hlavy (včetně migrény), zubů, zad, menstruační bolesti, bolesti svalů, neuralgie (bolest nervů) a ke zmírnění horečky provázející chřipku a záněty horních cest dýchacích. Vhodný pro dospělé a dospívající s tělesnou hmotností větší než 40 kg.

Acylcoffin tbl.10

Acylcoffin tbl.10

Léčivý přípravek
57 Kč

skladem

Acylcoffin je vícesložkový přípravek tlumící bolest a snižující horečku, ve kterém účinek zesiluje kofein. Předpokládá se, že kofein mírní bolesti hlavy hlavně tam, kde se při jejich vzniku uplatňují cévní mechanismy.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz