ACC Long tbl.eff.10x600mg (FST)

EAN: 4030855002498

Kód SÚKL: 0057395

-16%

Léčivý přípravek

Jak účinkuje? ACC obsahuje účinnou látku acetylcystein, který rozpouští všechny složky způsobující vazkost hlenu. Tím uvolňuje hlen v dýchacích cestách, usnadňuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působ Celý popis produktu

-16%

118 Kč (ušetříte 19 Kč)

99 Kč

90 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis

Jak účinkuje?
ACC obsahuje účinnou látku acetylcystein, který rozpouští všechny složky způsobující vazkost hlenu. Tím uvolňuje hlen v dýchacích cestách, usnadňuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně a podporuje tak obranné mechanismy organismu.

Kdy by se měl užívat?

ACC se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem (chřipka, zánět průdušnice, akutní i chronická bronchitida, průduškové atma). Dále se užívá při zánětu hrtanu, zánětu vedlejších nosních dutin, zánětu středního ucha.

Obdobné produkty

Nurofen Rapid 400mg Capsules por.cps.mol.10x400mg

Nurofen Rapid 400mg Capsules por.cps.mol.10x400mg

Léčivý přípravek
66 Kč

skladem

Léčivý přípravek Nurofen Rapid tlumí bolest, snižuje horečku a zmírňuje příznaky chřipky a akutního nachlazení. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let s tělesnou hmotností nad 40 kg.

Mar Rhino 0.05% Nosní Sprej nas.spr.sol.15ml/7.5mg

Mar Rhino 0.05% Nosní Sprej nas.spr.sol.15ml/7.5mg

Léčivý přípravek
99 Kč

skladem

Přípravek mar rhino 0,05, nosní sprej patří do skupiny léků nazývaných otorinolaryngologika.

Paralen Grip Horký Nápoj Neo 500mg/10mg scc.12

Paralen Grip Horký Nápoj Neo 500mg/10mg scc.12

Léčivý přípravek
148 Kč

skladem

Působí proti příznakům chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos.

Ambroxol AL kapky gtt.1x100ml/750mg (APA)

Ambroxol AL kapky gtt.1x100ml/750mg (APA)

Kosmetika
68 Kč

skladem

Ambroxol zvyšuje tvorbu řídkého hlenu v dýchacích cestách, tím usnadní odkašlávání a dýchání.

PHYSIOMER Alergie a nosní dutiny 135ml

PHYSIOMER Alergie a nosní dutiny 135ml

Zdravotní pomůcka
185 Kč

skladem

Nosní sprej s obsahem mořské vody čistí a zprůchodňuje ucpaný nos.

Akce
Vicks Symptomed forte citron por plv sol 10

Vicks Symptomed forte citron por plv sol 10

Léčivý přípravek
139 Kč

skladem

Vicks Symptomed forte citron por.plv.sol.10 Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos. Dávkování a způsob užití Dospělí užívají 1 sáček po 4-6 hodinách podle potřeby. Mladiství nad 15 let užívají 1 sáček každých 6 hodin podle potřeby. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Vysypte obsah jednoho sáčku do hrnku a přelijte horkou, nikoliv však vařící vodou (přibližně 250 ml). Nechte ochladit na teplotu vhodnou pro pití nápoje. Složení Léčivé látky jsou paracetamol (paracetamolum) a fenylefrin-hydrochlorid (phenylephrini hydrochloridum). 1 sáček obsahuje 1000 mg paracetamolu a 12,2 mg fenylefrin-hydrochloridu (odpovídá 10 mg fenylefrinu). Pomocné látky jsou sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina citronová, kyselina askorbová, draselná sůl acesulfamu (E950), aspartam (E951), chinolinová žluť, citrónové aroma. Kontraindikace Přípravek není určen pro děti a mladistvé do 15 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz