Acc 100 NEO por.tbl.eff.20x100mg

EAN: 4030855492633

Kód SÚKL: 0162245

-14%

Léčivý přípravek

Acc 100 NEO por.tbl.eff.20x100mg Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje Celý popis produktu

-14%

69 Kč (ušetříte 10 Kč)

59 Kč

54 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis

Acc 100 NEO por.tbl.eff.20x100mg

Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu.
Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu.

Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.

Na doporučení lékaře, který určí i dávkování a délku léčby, se přípravek užívá u chronických zánětů průdušek, hrtanu, průdušnice, průduškového astmatu, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidózy (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), rozedmy plic, bronchiektázií (rozšíření průdušek), předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách a při léčbě zánětu hrtanu, akutní i chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin) a otitis media (zánět středního ucha) s výpotkem.
.
Dávkování a způsob užití

Přípravek je vhodný pro dospělé a děti starší než 2 roky, ale dětem do 3 let by měl být podáván pouze na doporučení lékaře.
  • Pokud lékař neurčí jinak, užívá se ACC 100 NEO obvykle v následujících dávkách:
  • Dospělí a mládež od 14 let: 2-3krát denně 2 šumivé tablety.
  • Děti mezi 6-14 lety 2krát 2 šumivé tablety nebo 3krát denně 1 šumivou tabletu.
  • Děti mezi 2-5 lety 2-3krát denně 1 šumivou tabletu.
  • Šumivé tablety se užívají po jídle, rozpuštěné ve vodě.
Upozornění
Jestliže se příznaky onemocnění do 5 dnů nezlepší, nebo se naopak zhoršují, nebo se projeví nežádoucí účinky, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem.
Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní.

Složení
Acetylcysteinum 100mg v 1 šumivé tabletě.

Obdobné produkty

Mar Rhino 0.05% Nosní Sprej nas.spr.sol.15ml/7.5mg

Mar Rhino 0.05% Nosní Sprej nas.spr.sol.15ml/7.5mg

Léčivý přípravek
99 Kč

skladem

Přípravek mar rhino 0,05, nosní sprej patří do skupiny léků nazývaných otorinolaryngologika.

Revital C vitamín 500mg pomeranč

Revital C vitamín 500mg pomeranč

Potravinový doplněk
72 Kč

skladem

Revital Vitamin C s příchutí pomeranče obsahuje zvýšenou dávku Vitaminu C, která je pro tělo významnou oporou zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci a tak dále.

PHYSIOMER Alergie a nosní dutiny 135ml

PHYSIOMER Alergie a nosní dutiny 135ml

Zdravotní pomůcka
185 Kč

skladem

Nosní sprej s obsahem mořské vody čistí a zprůchodňuje ucpaný nos.

Coldrex por.tbl.nob.24

Coldrex por.tbl.nob.24

Léčivý přípravek
134 Kč

skladem

Coldrex Tablety jsou určeny pro účinný boj proti chřipce a nachlazení.

Akce
Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

Léčivý přípravek
25 Kč

skladem

Tablety na tlumení bolesti a snižování teploty.

Akce
-17%
Preventan Junior tbl. 90 + soutěž

Preventan Junior tbl. 90 + soutěž

Potravinový doplněk
363 Kč
299 Kč

skladem

Podporuje obranyschopnost dětí. Pomáhá zmírnit průběh a zkrátit dobu obtíží.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz