Theraflu Forte 1000/200/12.5mg por.plv.sol.scc.10

EAN: 8596149002606

Kód SÚKL: 0172528

-18%

Léčivý přípravek

Podrobné informace o produktu Theraflu Forte je léčivý přípravek, který obsahuje 3 účinné látky (paracetamol, fenylefrin a guajfenesin). Krátkodobě ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou mírné až středně siln Celý popis produktu

-18%

177 Kč (ušetříte 32 Kč)

145 Kč

132 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis

Podrobné informace o produktu

Theraflu Forte je léčivý přípravek, který obsahuje 3 účinné látky (paracetamol, fenylefrin a guajfenesin). Krátkodobě ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou mírné až středně silné bolesti, horečka, ucpaný nos a vlhký, produktivní kašel.

Přípravek Theraflu Forte se používá k úlevě od příznaků akutního zánětu horních cest dýchacích, zimnice a chřipky, pokud jsou kombinované s bolestí nebo horečkou a překrvením nosní sliznice. Přípravek také usnadňuje vykašlávání při produktivním kašli. Horký nápoj Theraflu Forte mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let s tělesnou hmotností od 50 kg.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 16 let (s tělesnou hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček každé 4 až 6 hodin podle potřeby. Celková denní dávka nemá překročit 3 sáčky během 24 hodiny (1 sáček 3 x denně). Sáček se rozpustí v hrnku horké, ale ne vařící vody (250 ml) a vypije se ještě teplý. Doba trvání léčby nemá překročit 3 dny.

Složení:

Léčivé látky jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg (odpovídá phenylephedrinum 10 mg) a guaifenesinum 200 mg v jednom sáčku.

Další složky jsou sacharosa, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citrónová, kyselina vinná, citrónové aroma 87A069, citrónové aroma 875060 (obsahuje butylhydroxyanisol), mentolové aroma v prášku 876026, draselná sůl acesulfamu (E 950), citrónové aroma 501.476/AP05.04, aspartam (E 951), citrónové aroma 875928, chinolinová žluť (E 104).

Upozornění:

Přípravek Theraflu Forte obsahuje aspartam (E 951), může být škodlivý pro pacienty s fenylketonurií.

Během užívání tohoto léku nepijte alkohol a neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol.

Obdobné produkty

Walmark Proenzi krém 100ml CZE

Walmark Proenzi krém 100ml CZE

173 Kč

skladem

Walmark Proenzi krém - masážní krém na kůži v oblasti kloubu a kloubního okolí. Obsahuje Glukosamin sulfát, MSM a Boswellia serrata extrakt.

AROMATICA Kostivalová mast 50ml

AROMATICA Kostivalová mast 50ml

Kosmetika
71 Kč

skladem

S vepřovým sádlem jako základem slouží k ošetření bolestivých svalů a kloubů, ztvrdlé a rozpraskané pokožky a tkání, slouží ke zmírnění otoků a k urychlení jejich hojení.

Koňská mast s konopím chladivá 250 ml

Koňská mast s konopím chladivá 250 ml

Kosmetika
164 Kč

skladem

Unikátní bylinný balzám s konopným olejem a 25 druhy bylinných a rostlinných extraktů vyrobený podle tradiční receptury.

Gelatina Plus tbl.360+90 zdarma Kolagenni vyziva

Gelatina Plus tbl.360+90 zdarma Kolagenni vyziva

Potravinový doplněk
606 Kč

skladem

Gelatina Plus Maritime je zdrojem přírodního kolagenu. Účinné látky mořského původu podporují normální stav kloubního aparátu.

Konopné mazání hřejivé 250ml

Konopné mazání hřejivé 250ml

Kosmetika
206 Kč

skladem

Konopné mazání hřejivé - hřeje, ale nepálí. Ověřeno zákazníky.

Masážní emulze Emspoma hřejivá O 500 ml (růžová)

Masážní emulze Emspoma hřejivá O 500 ml (růžová)

Kosmetika
121 Kč

skladem

Masážní emulze Emspoma je určena ke sportovní a kondiční masáži, případně automasáži.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz