PANADOL NOVUM 500MG TBL FLM 24 III

EAN: 5054563055347

Kód SÚKL: 0226670

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Léčivý přípravek Panadol Novum obsahuje léčivou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Jeho účine Celý popis produktu

36 Kč

33 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Léčivý přípravek Panadol Novum obsahuje léčivou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Jeho účinek není protizánětlivý (antiflogistický), jako u salicylátů a ostatních NSAID (nesteroidní protizánětlivé léky - ibuprofen, ketoprofen atd.). Bez porady s lékařem se přípravek Panadol Novum užívá ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Dospělí a dospívající od 15 let: 1–2 tablety dle potřeby až 4 × denně s časovým odstupem nejméně 4 hodiny; osoby s tělesnou hmotností nad 60 kg užívají 2 tablety naráz, maximálně 2 × 4 tablety (8 tablet) za 24 hodin.
Dospívající 12 – 15 let: 1 tableta dle potřeby s časovým odstupem nejméně 4 – 6 hodin, maximálně 6 tablet za 24 hodin
Děti 6 – 12 let: ½ – 1 tabletu dle potřeby s časovým odstupem nejméně 4 – 6 hodin; děti s tělesnou hmotností 21 – 32 kg užívají jako jednotlivou dávku ½ tablety (maximálně 2 a ½ tablety za 24 hodin), děti s tělesnou hmotností od 33 kg užívají jako jednotlivou dávku 1 tabletu (maximálně 4 tablety za 24 hodin).

Tablety se polykají a zapíjejí přiměřeným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování!

Přípravek není určen pro děti mladší 6 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat, je-li to nutné, avšak v co nejnižší dávce a po co nejkratší dobu.

Přípravek Panadol Novum nesmí užívat pacienti se závažným poškozením jater a akutní žloutenkou (hepatitidou). Pacienti s onemocněním nebo sníženou funkcí jater a ledvin mohou přípravek užívat až po schválení lékařem. Během léčby přípravkem Panadol Novum se nesmí pít alkoholické nápoje.

Co obsahuje?

Jedna potahovaná tableta obsahuje paracetamolum 500 mg a dále pomocné látky: předbobtnalý kukuřičný škrob uhličitan vápenatý, kyselinu alginovou, krospovidon typ A, povidon 25, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, karnaubský vosk, potahovou soustavu Opadry YS-1-7003 bílou, (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu, makrogol, polysorbát 80)

Obdobné produkty

Koňská mast chladivá 250ml

Koňská mast chladivá 250ml

Doplněk stravy
180 Kč

14 dnů

Koňská mast chladivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury

Akce
-16%
ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g

Doplněk stravy
1347 Kč
1129 Kč

skladem

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný je doplněk stravy ve formě prášku obsahující kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. Vhodný pro dospělé.

Konopné mazání 10% 250ml

Konopné mazání 10% 250ml

Kosmetika
209 Kč

skladem

Krém s 10% konopného oleje. S prokrvujícím a relaxačním účinkem.

Akce
-14%
Cemio Kamzík cps.60

Cemio Kamzík cps.60

Doplněk stravy
422 Kč
359 Kč

skladem

Jedinečné kolageny v přirozené formě

Alpa masážní krém kostival 40ml

Alpa masážní krém kostival 40ml

Kosmetika
29 Kč

skladem

Alpa masážní krém kostival je masážní přípravek uvolňující namáhané svalstvo a klouby, který zanechává osvěžující a hladivý pocit. Extrakt z kořene kostivalu příznivě působí na podlitiny, zhmožděniny a výrony.

Akce
-12%
VOLTAREN EMULGEL 10MG/G GEL 50G II

VOLTAREN EMULGEL 10MG/G GEL 50G II

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
132 Kč
115 Kč

skladem

Voltaren Emulgel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Používá se k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které mají zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz