Panadol Extra Novum 500mg/65mg tbl.flm.30 III

EAN: 8596149003191

Kód SÚKL: 0223525

Léčivý přípravek

Léčivý přípravek Panadol Extra Novum obsahuje účinnou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku. Panadol Extra Novum obsahuje navíc kofein, který zvyšu Celý popis produktu

93 Kč

85 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Léčivý přípravek Panadol Extra Novum obsahuje účinnou látku paracetamol, která patří do skupiny tzv. analgetik-antipyretik, léků tlumících bolest různého původu a horečku. Panadol Extra Novum obsahuje navíc kofein, který zvyšuje účinek paracetamolu a současně zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. Panadol Extra Novum je určený pro dospělé a děti od 12 let.

Jak ho brát?

Užívejte 1–2 tablety dle potřeby až 4× denně s časovým odstupem nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná u osob vážících 34–60 kg, dvě tablety u osob vážících více než 60 kg. Maximálně je možné užít 8 tablet za den. Dětem od 12 do 15 let podávejte 1 tabletu dle potřeby až 3× denně v časovém odstupu nejméně 6 hodin. Dětem nepodávejte více než 3 tablety během 24 hodin. Tablety zapíjejte dostačeným množstvím tekutiny.

Při užívání přípravku Panadol Extra Novum nesmíte konzumovat alkohol a měli byste omezit pití nápojů s kofeinem (káva, čaj, kola). Přípravek neužívejte, pokud trpíte onemocněním jater. V případě, že máte anémii, trpíte onemocněním ledvin nebo užíváte jiné léky, poraďte se o užívání s lékařem. Přípravek nesmí užívat těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Paracetamolum 500 mg a coffeinum anhydricum 65 mg v 1 tabletě. Dále pomocné látky předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 25, uhličitan vápenatý, kyselinu alginovou, krospovidon, směs sodných solí parabenů (sodná sůl methylparabenu (E 219), sodná sůl ethylparabenu (E 215) a sodná sůl propylparabenu (E 217)), magnesium-stearát, čištěnou vodu, potahovou soustavu Opadry YS-1-7003 bílou (oxid titaničitý (E 171), hypromelosa 2910/3, hypromelosa 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk.

Obdobné produkty

Pharmalife Vitamin D3+K2 kapky 30ml

Pharmalife Vitamin D3+K2 kapky 30ml

Potravinový doplněk
111 Kč

skladem

Pharmalife Vitamin D3 plus K2 je doplněk stravy ve formě kapek.

Akce
-18%
Farmax Vitamin C 1000 IMU-STRONG dárkové balení tbl.100

Farmax Vitamin C 1000 IMU-STRONG dárkové balení tbl.100

Potravinový doplněk
492 Kč
399 Kč

skladem

Uvnitř jako dátek Preventan® Clasic s příchutí 30 tablet. Charakteristika: Extra silný vitamin C 1000 mg v tabletách s unikátní formou řízeného postupného uvolňování, jehož účinnost je posílena 25 mg extraktu z šípku. Díky svému složení a síle přispívá vitamin C k udržení normální funkce imunitního systému v době zvýšené potřeby podpory imunitního systému a během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Vitamin C je také antioxidant, který již při dávce minimálně 200 mg denně pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá ke snížení míry a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle a k normálním psychickým funkcím. Řízeného, pomalého a postupného uvolňování je dosaženo pomocí unikátní lipidové matrice, která obsahuje speciální, patentovanou přídatnou látku Compritol® 888 ATO. Doporučené dávkování: 1 tableta denně, zapijte dostatečným množstvím vody. Složení – aktivní složky v 1 tabletě % RHP* Vitamin C (kyselina askorbová) 1,0309 g 1 250 Extrakt šípku (Rosa Canina) 25 mg není stanoveno *RHP - referenční hodnota příjmu Celkové složení: Kyselina askorbová (vitamin C); plnidlo: mikrokrystalická celulóza, kolagenní hydrolyzát; Compritol® 888 ATO; polyvinylpyrrolidon PVP 90; potahová látka bílá; extrakt šípku (Rosa Canina); protispékavá látka: talek, stearan hořečnatý Upozornění: Není určeno pro děti do 12 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Chraňte před teplem a světlem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Hmotnost obsahu: 158,2 g (±5%) Obsah balení: 100 tablet Distributor: Neuraxpharm Bohemia s.r.o., náměstí Republiky 1078/1, 110 00 Praha 1 – Nové Město, Česká republika + Preventan® Clasic s příchutí 30 tablet Cucavé tablety Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy) obohacené o vitamin C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé Především k dlouhodobému užívání Doplněk stravy se sladidlem Složení –aktivní složky v 1 tabletě: ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) - 1 mg Vitamin C - 13,2 mg (16,5% RHP) RHP = referenční hodnota příjmu Dávkování: 1 tableta (pastilka) denně, nechte volně rozplynout v ústech. Celkové složení tablety: zahušťovadlo: sorbitol, zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza; vitamin C (kyselina askorbová); protispékavá látka: stearan hořečnatý, protispékavá látka: talek; ProteQuine®; aroma malina a grep; sladidlo: sukralóza. Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Chraňte před teplem a světlem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Hmotnost obsahu: 18 g Balení: 30 tablet

Walmark Biopron9 PREMIUM tob.60

Walmark Biopron9 PREMIUM tob.60

Potravinový doplněk
500 Kč

skladem

Biopron 9 Premium je doplněk stravy obsahující vyváženou kombinaci 9 kmenů probiotických kultur a prebiotik (FOS), který je díky svému složení obzvlášť doporučovaný při a po užívání antibiotik. Vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Bez lepku. Vhodný také pro diabetiky.

Novinka
Walmark Marťánci Gummy PODZIM-ZIMA tbl.50

Walmark Marťánci Gummy PODZIM-ZIMA tbl.50

Potravinový doplněk
180 Kč

skladem

NOVINKA s příchutí marakuji, maliny, jahody a pomeranče pro podporu zdraví, imunity a vitality.

Akce
-12%
LIPO C ASKOR - tekutý lipozomální vitamin C 136ml

LIPO C ASKOR - tekutý lipozomální vitamin C 136ml

Potravinový doplněk
523 Kč
459 Kč

skladem

Doplněk stravy s obsahem acidum ascorbicum, extraktu ze šípků a s bioflavonoidy z citrusových plodů.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz