Ibalgin Rapidcaps 400mg cps.mol.30x400mg

EAN: 3664798005660

Kód SÚKL: 0229962

-6%

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Léčivý přípravek Ibalgin Rapidcaps 400mg obsahuje účinnou látku ibuprofen, která se řadí do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Ibalgin Rapidcaps 400mg tlumí mírnou až středně silnou bolest, jako je boles Celý popis produktu

-6%

105 Kč (ušetříte 6 Kč)

99 Kč

90 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Léčivý přípravek Ibalgin Rapidcaps 400mg obsahuje účinnou látku ibuprofen, která se řadí do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Ibalgin Rapidcaps 400mg tlumí mírnou až středně silnou bolest, jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, zad, svalů a neuralgie (bolest nervů), ulevuje při bolestivé menstruaci, při pooperačních bolestech, zhmožděninách a podvrtnutí a rovněž snižuje horečku a tiší bolest při chřipce a nachlazení. Dále se používá k mírnění bolesti zánětu u kloubních onemocnění, např. při revmatoidní artritidě či osteoartróze. Vhodný pro dospěléa dospívající s tělesnou hmotností větší než 40 kg. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Dospělí a dospívající starší 12 let s tělesnou hmotností ≥ 40 kg užívají 1 tobolku při obtížích, maximálně však 3 × denně s časovým rozestupem minimálně 4 hodiny mezi jednotlivými dávkami. Tobolky se polykají celé, nerozkousané, s dostatečným množstvím tekutiny, s jídlem nebo bez jídla. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte přípravek během jídla. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přesné dávkování při artritických onemocněních určí lékař.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku s tělesnou hmotností ≤ než 40 kg. Těhotné ženy v 1. a 2. trimestru mohou přípravek užívat pouze v nutných případech, ve 3. trimestru se přípravek nesmí užívat. Kojící ženy mohou přípravek užívat v případě potřeby v co nejnižších dávkách a po co nejkratší dobu (horečka, bolest).

Pokud dospívajícím od 12 let věku potřeba podávat přípravek déle než 3 dny nebo pokud se obtíže zhorší, vyhledejte lékaře. Pokud u dospělých příznaky přetrvávají nebo se zhoršují nebo pokud je přípravek potřeba užívat déle jak 10 dní, je nutné se poradit s lékařem. Během léčby přípravkem Ibalgin Rapidcaps 400mg nepijte alkoholické nápoje a nekuřte. Pokud trpíte jinými onemocněními, například máte-li vředy, poruchu krvetvorby nebo cévní onemocnění, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Co obsahuje?

Jedna měkká tobolka obsahuje ibuprofenum 400 mg a dále pomocné látky: makrogol 600, roztok hydroxidu draselného 85% (E525), želatinu, čištěnou vodu, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (E420), extrakt z košenily 43% (E120).

Obdobné produkty

Swiss NatureVia Laktobacílky třešňové 33 pastilek

Swiss NatureVia Laktobacílky třešňové 33 pastilek

Potravinový doplněk
188 Kč

skladem

Swiss NatureViaLaktobacílky je doplněk stravy obsahující vyváženou kombinaci 5 kmenů probiotických bakterií, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry dětí. Vhodné např. během a po užívání antibiotik. Malé cucavé pastilky s výbornou třešňovou příchutí si děti ihned oblíbí. Vhodné pro děti již od 3 let.

Allicor Super 12 vit.tbl 60

Allicor Super 12 vit.tbl 60

Potravinový doplněk
74 Kč

skladem

Allicor Super česnek je doplněk stravy obsahující česnekovou sušinu obohacenou o komplex vitamínů.

Walmark Spektrum Gummies Imunita pro dosp tbl 60

Walmark Spektrum Gummies Imunita pro dosp tbl 60

Potravinový doplněk
319 Kč

skladem

Spektrum Gummies Imunita s echinaceou je komplex vitamínů a minerálů ve vyváženém poměru obohacený o extrakt z echinacey pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu. Díky želatinové formě a výborné příchuti pomeranče, višně a lesních plodů se tablety snadno užívají.

Akce
-28%
Duo Detox herbal tbl.30 Generica

Duo Detox herbal tbl.30 Generica

Potravinový doplněk
176 Kč
125 Kč

skladem

Charakteristika Duo Detox herbal - Doplněk stravy pro komplexní detoxikaci organismu přírodní cestou obsahuje kombinaci 2 přírodních látek, extraktu z artyčoku a patentovaného extraktu z brokolice BroccoRaphanin®. Artyčok pomáhá podporovat trávení, přispívá k normální funkci jater a střevního traktu, podporuje vylučovací funkci ledvin a detoxikaci organismu. Patentovaný extrakt z brokolice BroccoRaphanin® je extrakt ze semen vysoce kvalitní brokolice. Obsahuje také přírodní aktivační enzym myrozinázu, která zvyšuje biologickou dostupnost a pomocí které se mění glukorafanin na sulforafan, látku s výraznými zdravotními výhodami. BroccoRaphanin® nezpůsobuje žádné zažívací problémy (nadýmání). Indikace Přípravek Duo Detox herbal obsahuje kombinaci 2 přírodních látek, extraktu z artyčoku a patentovaného extraktu z brokolice BroccoRaphanin® pro podporu detoxikace organismu. Doporučené dávkování Dospělí 1 tabletu denně po lehké snídani (bez kyselých džusů a šťáv), zapít vodou. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Složení Extrakt z listů artyčoku, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza; extrakt ze semen brokolice, povlakové látky: hydroxypropylmetylcelulóza, mastek, polydextrosa, barviva oxid titaničitý, žlutý a černý oxid železa, měďnaté komplexy chlorofylinů; protispékavé látky: síťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, stearan hořečnatý. Přípravek neobsahuje lepek ani laktózu.

MOVit MoviD3k vitamin D3 pro děti 800 I.U. tbl.90

MOVit MoviD3k vitamin D3 pro děti 800 I.U. tbl.90

Potravinový doplněk
168 Kč

skladem

Vitamin D přirozeně vzniká působením slunečního záření na kůži. Vzhledem k jeho nedostatku zejména v období od října do května, je doporučováno dětem nezbytný vitamin D doplňovat. MoviD3k ve formě chutných cucavých tablet s pomerančovou příchutí je optimální způsob doplnění stravy vitaminem D.

Bioaktivní Marin Plus cps.60

Bioaktivní Marin Plus cps.60

Potravinový doplněk
391 Kč

skladem

Pro vaše srdce, mozek a zrak.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz