Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm

EAN: 8594739210004

Kód SÚKL: 0180794

Novinka
-9%

Léčivý přípravek

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bo Celý popis produktu

-9%

218 Kč (ušetříte 19 Kč)

199 Kč

181 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid.

Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.
Heparinoid snižuje srážlivost krve v místě zánětu nebo pohmoždění při úrazu.

Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, taktéž snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě. Při místním podání zmírňuje bolest i zánět. Používání krému je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu.

Ibalgin Duo Effect krém je určen:

  • k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou: otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů;
  • k léčbě bolesti zad.

Ibalgin Duo Effect složení:
Ibuprofenum 5 g (5%), Heparinoidum (100 m.j./mg) 200 mg ve 100 g krému.

Ibalgin Duo Effect použití:
Pokud lékař neurčí jinak, dospělým a mladistvým od 12 let se nanáší na postižené místo a jeho okolí 2-3krát denně v časových odstupech 4-5 hodin asi 1 mm silná vrstva krému, která se lehce vetře do kůže. U žilních onemocnění je možné na noc přiložit kompresní obvaz.

Při rozsáhlých a bolestivých výronech se může zpočátku místo ošetřené krémem překrýt neprodyšným obvazem, nejlépe přes noc.

Obdobné produkty

Akce
Olynth 0.05% nas.spr.sol.1x10ml

Olynth 0.05% nas.spr.sol.1x10ml

Léčivý přípravek
72 Kč

skladem

Olynth 0,05% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě.

Akce
-11%
Nasivin 0.025% nas.gtt.sol.10ml

Nasivin 0.025% nas.gtt.sol.10ml

Léčivý přípravek
67 Kč
59 Kč

skladem

Nasivin 0,025% se používá při akutní rýmě, alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy.

Akce
Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

Léčivý přípravek
25 Kč

skladem

Tablety na tlumení bolesti a snižování teploty.

PHYSIOMER Alergie a nosní dutiny 135ml

PHYSIOMER Alergie a nosní dutiny 135ml

Zdravotní pomůcka
185 Kč

skladem

Nosní sprej s obsahem mořské vody čistí a zprůchodňuje ucpaný nos.

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss kašel průduš180g+vit.C

HerbalMed HotDrink Dr.Weiss kašel průduš180g+vit.C

148 Kč

skladem

Tento přírodní, silný rozpustný nápoj obsahuje 20 bylinných extraktů, mj. jitrocel, tymián, plicník lékařský a heřmánek, které účinně pomáhají při kašli a zahlenění. Zklidňují kašel a chrapot, ulevují od škrábání v krku a hltanu a usnadňují vykašlávání. Nápoj je vyrobený podle švýcarské receptury a je obohacen o vitamín C. Díky přírodnímu složení nezatěžuje ledviny, játra, srdce ani jiné orgány.

LEROS NATUR Nachlazení. chřipka n.s.20x1.5g

LEROS NATUR Nachlazení. chřipka n.s.20x1.5g

Potravinový doplněk
51 Kč

skladem

Čajová směs vhodná k používání zejména v období chřipek a nachlazení.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz