IBALGIN BABY 100MG/5ML POR SUS 100ML

EAN: 8595116531859

Kód SÚKL: 0207816

-5%

Léčivý přípravek

Ibalgin Baby obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Svým působením tlumí bolest, snižuje horečku a zmírňuje zánět různého původu. Ibalgin Baby se používá: Celý popis produktu

-5%

104 Kč (ušetříte 5 Kč)

99 Kč

90 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Ibalgin Baby obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Svým působením tlumí bolest, snižuje horečku a zmírňuje zánět různého původu.

Ibalgin Baby se používá:

  • k tlumení mírné až středně silné bolesti (např. bolesti hlavy, uší, zubů, zad, bolesti v krku, bolesti při pohmoždění a podvrtnutí, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění),
  • ke snížení horečky při chřipkových a jiných akutních infekcích, včetně horečnaté reakce po očkování.
  • V případě bolesti uší se vždy poraďte s lékařem a přípravek užívejte pouze na základě jeho doporučení.

Pouze na doporučení lékaře se přípravek rovněž užívá při zánětlivých a degenerativních onemocněních kloubů a páteře nebo měkkých tkání pohybového ústrojí.

Přípravek je určen především k léčbě dětí od 3 měsíců s tělesnou hmotností 6 kg a více.
Velikost balení je 100 ml.

Dávkování a způsob užití

Pokud lékař nedoporučí jinak, určete správnou dávku přípravku pomocí tabulky podle tělesné hmotnosti dítěte. Pokud si jí nejste jisti, určete dávku podle věku dítěte.
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek by se měl podávat v co nejnižší účinné dávce a po co nejkratší dobu. Součástí každého balení je dávkovací trubička s pístem, pomocí níž lze přesně odměřit dávku suspenze.

Složení

Přípravek Ibalgin Baby obsahuje léčivou látku ibuprofenum 100 mg v 5 ml suspenze. Pomocné látky jsou: nekrystalizující sorbitol 70% (E 420), dihydrát sodné soli sacharinu, mikrokrystalická celulosa a sodná sůl karmelosy, sodná sůl karmelosy, natrium-benzoát (E 211), polysorbát 60 (E435), monohydrát kyseliny citronové, malinové aroma, růžový anthokyaninový extrakt (E163, maltodextrin, kyselina citronová), čištěná voda.

Kontraindikace

Pečlivě čtěte příbalovou informaci.
Přípravek není určen dětem do 3 měsíců a s hmotností menší než 6 kg.
Přípravek se nesmí užívat v posledních třech měsících těhotenství.
Nepoužívejte přípravek Ibalgin Baby, pokud je dítě alergické na léčivou látku ibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Obdobné produkty

Walmark Proenzi krém 100ml CZE

Walmark Proenzi krém 100ml CZE

180 Kč

skladem

Walmark Proenzi krém - masážní krém na kůži v oblasti kloubu a kloubního okolí. Obsahuje Glukosamin sulfát, MSM a Boswellia serrata extrakt.

Walmark Proenzi Active 14 dávek

Walmark Proenzi Active 14 dávek

Potravinový doplněk
588 Kč

skladem

Kloubní výživa s kolagenem

Akce
-13%
TEREZIA Klouby fit cps.60

TEREZIA Klouby fit cps.60

Potravinový doplněk
334 Kč
289 Kč

skladem

Vhodný pro pro seniory, aktivní sportovce a všechny, kteří si chtějí udržet svoje kosti a klouby fit.

Boswellia s kolagenem tbl.30

Boswellia s kolagenem tbl.30

Potravinový doplněk
299 Kč

14 dnů

Přípravek tlumí chronické záněty kloubů, pohybového ústrojí a dýchacího ústrojí. Brání vzniku onemocnění, která vznikají v důsledku neléčených zánětů.

S.O.S. mast 125ml MODRÝ KÓD

S.O.S. mast 125ml MODRÝ KÓD

Potravinový doplněk
197 Kč

skladem

Simply You S.O.S. mast Modrý kód přináší rychlou úlevu pro namožené svaly, ztuhlé klouby a unavená záda.

ALPA masážní olej ZÁKLADNÍ 500 ml

ALPA masážní olej ZÁKLADNÍ 500 ml

163 Kč

skladem

Alpa masážní olej základní je určen pro každodenní masáž. Olej obsahuje olivový olej a vitamin E, které vyživují, ošetřují a chrání pokožku.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz