Dolgit gel drm.gel 1x50g

EAN: 4028352000192

Kód SÚKL: 0057542

-18%

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Přípravek Dolgit gel obsahuje účinnou látku ibuprofen, která působí proti bolesti a zánětu. Gel je rychle absorbován kůží a k jeho účinku dochází již za půl hodiny po nanesení. Jak ho používat? Aplikujte 3–4× denně v Celý popis produktu

-18%

91 Kč (ušetříte 16 Kč)

75 Kč

68 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Přípravek Dolgit gel obsahuje účinnou látku ibuprofen, která působí proti bolesti a zánětu. Gel je rychle absorbován kůží a k jeho účinku dochází již za půl hodiny po nanesení.

Jak ho používat?

Aplikujte 3–4× denně v časových odstupech 3–4 hodiny na postižené místo 4–10 cm dlouhý proužek gelu a pečlivě vetřete. Průnik gelu přes kůži můžete podpořit použitím okluzivního obvazu. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 2 týdny.

Dále by Vás mohlo zajímat, že gel Dolgit se nesmí aplikovat na poraněnou kůži a sliznice. Přípravek se nesmí používat ve třetím trimestru těhotenství, v prvním a druhém trimestru těhotenství a při kojení se poraďte s lékařem.

Co obsahuje?

Ibuprofenum 5 g ve 100 g gelu. Dále pomocné látky isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxamer, čištěnou vodu, levandulovou silici, silici květů citroníku hořkého.

Obdobné produkty

TEREZIA Calcium+vitamin D3 a K2 cps.30

TEREZIA Calcium+vitamin D3 a K2 cps.30

Potravinový doplněk
87 Kč

skladem

TEREZIA Calcium vitamin D3 a K2 je doplněk stravy, přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Je vhodný pro dospívající, u kterých dochází k intenzivní tvorbě a růstu kostí a zubů, pro ženy a seniory v důsledku vyšších nároků na zásobení vápníkem.

Akce
Algesal drm.crm.1x50g

Algesal drm.crm.1x50g

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
95 Kč

skladem

Obsahuje kombinaci účinných látek, které odlišnými způsoby urychlují procesy hojení. Salicylát působí proti bolesti, protizánětlivě a zmírňuje otok. Myrtekain snižuje svalové napětí a působí místní znecitlivění.

Priessnitz Kloubní výž. Forte+kolageny tbl.180+90

Priessnitz Kloubní výž. Forte+kolageny tbl.180+90

Potravinový doplněk
781 Kč

skladem

Kloubní výživa Forte plus s kolageny je doplněk stravy ve formě tablet, který kvalitně vyživuje klouby. Konkrétně zajišťuje výživu kloubů a chrupavek, podporuje jejich pevnost, pružnost a tvorbu. Dále zmírňuje problémy s klouby, poskytuje hojení poškozených kloubů, zlepšuje jejich pohyblivost, uvolňuje od bolesti a tlumí zánětlivé procesy.

Walmark Proenzi krém 100ml CZE

Walmark Proenzi krém 100ml CZE

162 Kč

skladem

Walmark Proenzi krém - masážní krém na kůži v oblasti kloubu a kloubního okolí. Obsahuje Glukosamin sulfát, MSM a Boswellia serrata extrakt.

Karl Herbie krém na změkčení kůže 100g

Karl Herbie krém na změkčení kůže 100g

Kosmetika
65 Kč

skladem

Masážní krém obsahující kafr a výtažky z léčivých rostlin, zejména Arniky. Používá se při sportu, tělesné námaze a revmatických bolestech.

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

Potravinový doplněk
348 Kč

skladem

COLAFIT JUNIOR - čistý krystalický kolagen typu I 99,9% s přídavkem extraktu růže šípkové. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Určeno pro děti od 3 let.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz