Diky 4% drm.spr.sol.25g

EAN: 9120035550453

Kód SÚKL: 0169567

-9%

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Léčivý přípravek Diky 4% obsahuje účinnou látku diklofenak, který patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik neboli protizánětlivých látek. Přípravek se používá k místní léčbě akutní bolesti a otoků postihujícíc Celý popis produktu

-9%

262 Kč (ušetříte 23 Kč)

239 Kč

217 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis


Léčivý přípravek Diky 4% obsahuje účinnou látku diklofenak, který patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik neboli protizánětlivých látek. Přípravek se používá k místní léčbě akutní bolesti a otoků postihujících malé nebo středně velké klouby a okolní tkáně. Díky formě spreje se snadno aplikuje a dávkuje. Přípravek není určený pro osoby mladší 14 let.

Jak ho používat?

Dostatečné množství roztoku nanášejte 3x denně na kůži postižené oblasti. Přípravek jemně vmasíruje do kůže. V závislosti na velikosti léčené plochy by mělo být aplikováno 4-5 střiků pumpičky. Maximální denní dávka je 15 střiků pumpičky. Po každé aplikaci si dobře umyjte ruce, pokud nejsou léčenou oblastí. Po aplikaci počkejte několik minut na zaschnutí, a teprve poté se oblékejte či obvazujte postižené místo. Léčba by měla být přerušena, když symptomy (bolest a otok) ustoupí. Léčba by neměla pokračovat déle než 7-8 dnů bez lékařské kontroly. Pokud se během 3 dnů nedostaví zlepšení, poraďte se s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Diky 4% není určený pro ženy v posledních třech měsících těhotenství, v prvních šesti měsících a při kojení je třeba poradit se o používání přípravku s lékařem. Konzultace s lékařem je nutná také v případě, že trpíte jiným onemocněním, například astmatem. Při používání přípravku se nevystavujte nadměrnému vystavování slunečnímu záření, mohlo by dojít k fotosenzitivní reakci.

Co obsahuje?

Diclofenacum natricum (diklofenak sodný) 4% (m/m). Dále pomocné látky isopropylalkohol, sójový lecithin, bezvodý ethanol, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dinatrium-edetátu, propylenglykol (E1520), silici máty peprné, askorbyl-palmitát, kyselinu chlorovodíkovou 10% (m/m) nebo roztok hydroxidu sodného 10% (m/m) (k úpravě pH) a čištěnou vodu.

Obdobné produkty

Akce
-22%
ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g

Doplněk stravy
1397 Kč
1079 Kč

skladem

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný je doplněk stravy ve formě prášku obsahující kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. Vhodný pro dospělé.

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

Doplněk stravy
351 Kč

skladem

COLAFIT JUNIOR - čistý krystalický kolagen typu I 99,9% s přídavkem extraktu růže šípkové. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Určeno pro děti od 3 let.

Traumaplant drm.ung. 1x50g

Traumaplant drm.ung. 1x50g

125 Kč

skladem

Traumaplant se používá k léčbě sportovních a úrazových poranění, pohmožděnin a vymknutí, bolesti svalů a kloubů, špatně se hojících i otevřených ran.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz