COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON S MEDEM 750MG/10MG/58MG POR PLV SOL SC

EAN: 8594060895017

Kód SÚKL: 0209711

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Léčivý přípravek Coldrex obsahuje paracetamol, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. Dále obsahuje fenylefrin, který snižuje zduření nosní sliznice, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosn Celý popis produktu

149 Kč

135 Kč bez DPH

skladem

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu
Popis

Léčivý přípravek Coldrex obsahuje paracetamol, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. Dále obsahuje fenylefrin, který snižuje zduření nosní sliznice, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a usnadňuje tak dýchání. V horkém nápoji Coldrex je též obsažen vitamín C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí a je třeba jej doplnit. Přípravek Coldrex je vhodný pro dospělé a dospívající od 15 let s hmotností nad 50 kg.

Jak ho brát?

Užívejte 1 sáček každých 4–6 hodin, maximálně však 4 sáčky denně. Vysypte obsah sáčku do sklenice, přelijte horkou vodou a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. V případě potřeby přidejte studenou vodu, podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem a vypijte. Přípravek užívejte bez konzultace s lékařem maximálně 7 dnů. Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení příznaků (horečka, bolest) nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem.

Přípravek Coldrex nesmí užívat těhotné a kojíc ženy. Pokud trpíte jinými onemocněními, např. máte vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, jater nebo ledvin, trpíte cukrovkou, astmatem, chudokrevností nebo užíváte jiné léky, konzultujte užívání přípravku s lékařem. Přípravek Coldrex je určený pouze pro pacienty, kteří mají příznaky chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem. Pokud nemáte ucpaný nos, přípravek neužívejte.

Co obsahuje?

Paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg, acidum ascorbicum (vitamín C) 60 mg v jednom sáčku. Dále pomocné látky kyselinu citronovou, sodnou sůl sacharinu, dihydrát citronanu sodného, citronové aroma v prášku, medové aroma v prášku, karamelové barvivo, kukuřičný škrob, aspartam, sacharózu.

Obdobné produkty

Bioaktivní Q10 Gold 100mg cps.60

Bioaktivní Q10 Gold 100mg cps.60

Doplněk stravy
1167 Kč

skladem

Bioaktivní Q10 Gold 100mg je doplněk stravy obsahující vysoce kvalitní koenzym Q10 obohacený o vitamin C pro podporu normálního energetického metabolismu a snížení míry únavy a vyčerpání. Vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let.

Akce
-3%
Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem cps.100+20

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem cps.100+20

Doplněk stravy
371 Kč
359 Kč

skladem

Přípravek obsahuje prášek čisté sušené hlívy ústřičné včetně houbové vlákniny, vitaminů a betaglukanů, obohacený o 100% rakytníkový olej. Hlíva ústřičná obsahuje betaglukany, proteiny, steroly, vitaminy a stopové prvky, některé mastné kyseliny a houbovou vlákninu. Rakytníkový olej je nejcennější surovina, která se získává z plodů rakytníku řešetlákového, a to lisováním za studena pro zachováním všech důležitých látek. Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides), jako zdroj rakytníkového oleje podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, normální činnost srdce (kardiovaskulárního systému), zlepšuje činnost trávicího traktu a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Získaný rakytníkový olej obsahuje vitaminy A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, betakaroten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny, minerální soli a esenciální mastné kyseliny. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%.Spojení čisté sušené hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje posiluje vzájemné působení obou složek přípravku a je tak ideálním doplňkem stravy pro Vaše tělo. Jak ji užívat? Užívejte 1 kapsli 2 × denně před jídlem. Kapsli spolkněte celou a zapijte vodou, nebo ji můžete otevřít a obsah kapsle nasypat do jídla nebo vody. Přípravek je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat. Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje přídatné látky a konzervanty a je vhodný také pro celiaky (osoby s nesnášenlivostí lepku). Co obsahuje? 1 želatinová kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg.

Akce
Celaskon 250 tbl.30x250mg

Celaskon 250 tbl.30x250mg

Léčivý přípravek. Čtěte pečlivě příbalový leták.
59 Kč

skladem

Léčivý přípravek Celaskon 250 mg obsahuje vitamín C, který se užívá pro posílení imunitního systému při infekčních onemocněních jako je chřipka a nachlazení a v období zvýšených nároků organismu, např. v dětství při růstu, v těhotenství, při kojení, při namáhavé práci, sportu, v rekonvalescenci apod. Vhodné pro dospělé a děti starší 6 let.

Akce
-11%
Preventan Akut tbl.30

Preventan Akut tbl.30

Doplněk stravy
192 Kč
169 Kč

skladem

Preventan Akut je doplněk stravy s obsahem unikátní směsi biologicky aktivních látek a vitaminem C pro podporu obranyschopnosti organismu. Cucavé tablety jsou vhodnou alternativou pro všechny, kdo mají potíže s polykáním klasických tablet. Pro dospělé a děti od 3 let. Určen pro akutní užití.

Aktuality

Síť lékáren

Hlučín (Lékárna u Hradeb)

www.lekarnauhradeb.cz

Hlučín (Lékárna Rovniny)

www.lekarna-rovniny.cz

Rýmařov (Lékárna Avion)

www.lekarna-avion.cz

Vrbno pod Pradědem (Lékárna Magnus)

www.lekarna-magnus.cz